İşleyişlerinizi hızlandırmak ve daha sağlıklı planlamalar yapmak için

Performans Yazılım Hizmetleri sektöre öncülük eden bir firma olarak size her konuda destek olacak entegrasyon hizmetleri üretir

Profesyonel işletmeler için profesyonel çözümler

80%

Performans artışı

20+

Entegrasyon ürünü

Online
Sipariş Entegrasyonları

Sektörün önde gelen online sipariş firmaları ile kolay ve pratik entegrasyon ayarları sayesinde kolaylıkla haberleşebilmektedir. Ayrıca gelişmiş API desteği sayesinde firmalara özel sipariş sistemleri de ROP’ entegre edilebilmektedir.

Mali düzenleme
Entegrasyonları

EFT-POS entegrasyonları, E-Fatura entegrasyonları, E-Adisyon entegrasyonları, E-İrsaliye entegrasyonları ve  KVKK Entegrasyonları sayesinde yasal zeminde ve zorunlu olarak belirlenmiş tüm entegrasyonları ROP kolaylıkla kullanmanızı sağlayacak alt yapıları geliştirmektedir.

Müşteri ilişkileri &
Sadakat entegrasyonları

Güçlü bir marka imajına sahip olmak, müşteriler için özel bir şeyin parçası olduklarını hissetmelerini sağladığı için çok önemlidir. Bunun için hem dünyaca ünlü hem de yerel sadakat sistemleri ile entegrasyon yapmanızı sağlıyoruz. Ayrıca ROP kendi sadakat sistemiyle etkin kampanyalar yapmanızı sağlıyoruz.

3.Parti uygulama
Entegrasyonları

Paket Taxi, Hemen Yolda, Dijital Menü, Iyzipay gibi 3. parti sistemlerle entegre olarak online tahsilat sistemlerinden online kurye takibine kadar birçok sistemle entegre çalışmanızı sağlıyoruz.